h

Den Bosch gastvrij voor iedere bezoeker

1 februari 2017

Den Bosch gastvrij voor iedere bezoeker

De SP heeft tijdens de raadsvergadering van 31 januari j.l. een wijzigingsvoorstel ingediend. Het college wilde inzetten op 'koopkrachtige kwaliteitsbezoekers', mensen met een dikke portemonnee dus.

De SP is van mening dat iedere bezoeker telt. Fractievoorzitter Bram van Boven: 'Of bezoekers in onze gemeente nou hun euro's stukslaan aan museabezoeken, winkels leegkopen en diners op Michelin niveau, of dat mensen met een goedkoop treinkaartje naar onze gemeente komen voor een rondvaart en later na een frietje weer naar huis gaan, beide moeten met open armen worden ontvangen.' dit wijzigingsvoorstel is door de gemeenteraad aangenomen, alleen het CDA, VVD, Rosmalens Belang en D66 waren tegen.

'Jong of oud, rijk of arm, iedereen moet in Den Bosch kunnen genieten. Den Bosch is niet alleen een stad voor rijke elite!', zo besluit Bram.

Het voorstel was mede ingediend door Bosch Belang, gewoon Ge-Dreven en de PvdA.

U bent hier